• Nowy

Jak dobrać Hoker do Blatu

Jaki hoker wybrać do kuchni

O tym, czy chcemy mieć w kuchni hokery warto zadecydować już na etapie projektowania wnętrza. Wysokie kuchenne krzesła łatwiej będzie wybrać, jeśli materiał, z którego zostanie wykonany barek będzie współgrał z elementami zabudowy kuchennej. Taka aranżacja daje duże pole do popisu przy wyborze odpowiedniego krzesła.

Ilość

  • Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
  • Szybka wysyłka Szybka wysyłka
  • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot

Co to jest hoker?

Wysokie kuchenne krzesło, często z niskim oparciem, czasem z podłokietnikami. Obrotowy lub nie, na jednej, trzech lub czterech nogach. Drewniany, metalowy, plastikowy.

Wybór hokerów jest niemały i warto zasięgnąć porady, by kupić ten właściwy. Hoker to dość nowy element w polskich kuchniach, zdążył się już jednak nieźle zadomowić. Pasuje do pomieszczenia, w którym znajduje się wyspa, półwysep lub wyższy barek. Zda egzamin zarówno w dużej kuchni, jak i mniejszej. W tej pierwszej będzie stanowił głównie element dekoracyjny, w mniejszych może zastąpić stół. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów hokerów w różnych stylach.

Jaki hoker wybrać?

Tak jak wybór kanapy do salonu zależy od jego stylu, tak hoker musi pasować do zabudowy kuchennej i jej charakteru. Sporo zależy też od upodobań właściciela mieszkania i celu, jaki chce osiągnąć, montując takie krzesło w kuchni. Hoker może bowiem z jednej strony stanowić niejako dopełnienie kuchni i jej zabudowy, z drugiej jednak może grać z użytkownikiem kontrastem, być głównym punktem w pomieszczeniu, wokół którego będzie się skupiać życie kuchenne. W takim wypadku dobrze, jeśli wyróżnia się na tle zabudowy kolorem, stylem i materiałem.

W naszej ofercie znajdują się hokery dostępne w trzech wysokościach  siedziska ,*67 cm,*77 cm,*87 cm

dzięki  temu  każdy może  dopasować wysokość  siedziska do blatu.

Przyjmuje się, że dla wygody użytkowników odległość ta powinna wynosić  25-30 cm